Kamil Dzieweczyński

Aplikant radcowski

Prawnik – Dział Umów

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz stypendysta Uniwersytetu w Tartu w ramach programu LLP Erasmus. Ukończył studia podyplomowe z dziedziny podatków i doradztwa podatkowego organizowane przez Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu.

Posiada bogate doświadczenie w obsłudze prawnej klientów korporacyjnych i indywidualnych. Specjalizuje się w prawie spółek handlowych, prawie gospodarczym oraz prawie cywilnym, ze szczególnym uwzględnieniem obsługi podmiotów gospodarczych w bieżących sprawach związanych z prowadzoną działalnością.

W Kancelarii zajmuje się sprawami związanymi z korporacyjną obsługą spółek oraz procesami ich transformacji. Przygotowuje projekty umów spółek, protokołów ze zgromadzeń wspólników oraz dokumentów związanych z przekształceniami, połączeniami i podziałami spółek a także sporządzaniem i opiniowaniem umów oraz sprawami z zakresu prawa podatkowego.

Wcześniejsze doświadczenie zawodowe zdobywał między innymi w jednej z największych kancelarii prawnych w Polsce z zakresu obsługi klientów korporacyjnych.

Język angielski

tel. kom.: +48 513 157 321

email: kamil.dzieweczynski@szs-partners.pl